joyce

  naber sözlük?? ben iyiyim bomba gibiyim valla 1,5 günlük raporumun keyfini çıkarmaktayım. uzun uzun yazmayı hiç sevmem çünkü uzun yerine sonsuz olur.. ya,evet uzun yazarken sonunu bulamama gibi değişik bi sorunum var anlıyomusun. gözlerim kaşınıyor hapşırık krizi tutuyor zaten yazamam,cıks.. sadede geleyim. içinde olmak istediğim bi yer değilsin artık üzgünüm.. konseptiniz nedir nasıldır bilemem ama entrylerimin hepsini silmenizde sakınca yok kalabalık etmesinler.. hadi bakalım. soru sormayın bakim.
  (17.02.2011 08:48)

peder zickler

  bim'de eski sevgiliyle karşılaşmak isimli edebi eserinin hem güldüren hem hüzünlendiren en manyak bölümü şudur,

  "niye böyle olduk biz?" der gibi baktım. "ne diyorsun?" der gibi baktı bana. "niye böyle olduk diyorum?" der gibi tekrar baktım. "ne diyorsun anlamıyorum" der gibi tekrar baktı bana. "neyse siktir et" der gibi baktım. siktir etti alışverişe devam etti. bir güle güle demeden.
  (16.02.2011 17:52)

peder zickler

  uslanmaz çocuk.. efsanevi suser,adeta bi celebrity. yazılarına düşüncelerine özgünlüğüne bayıldığım adam. bi wanna vardır bi de peder zickler. bu ikisinin üzerine tanımam.
  (16.02.2011 17:42)

redoxon

  sen hastalanınca ben de hastalanmış sayıldım diye marzi'yi kandırarak limonlu içecek niyetine tükettiğim süpper lezzetli vitamin. bir kutunun içinde iki tane var bir tanesinde de 10 tablet bulunuyor. yani bulunuyordu.. arkadaşım bi vitamin bu kadar lezzetli olmak zorunda değil patlatıcaksınız beni be.

  kutusunda yazan önerilen kullanım yeri,
  -c vitamini eksikliğinin giderilmesi veya önlenmesinde tedaviye yardımcı olarak kullanılır.
  -soğuk algınlığı sırasında ya da soğuğa maruz kalındığında bağışıklık sistemini desteklemek amacıyla kullanılır.
  -günlük yaşamda maruz kalınan serbest radikallerin çeşitli organlar üzerindeki olumsuz etkilerinden korunmak amacıyla antioksidan olarak kullanılır.
  (16.02.2011 17:07)

bahadır baruter

  kopartan yorum zaytungdan gelmiştir,
  http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=82501

  özellikle dış basındaki yankılara +rep

  Karikatür felaketine Dünya basını da yoğun ilgi gösteriyor. İşte manşetlerden bazıları:
  TELEGRAPH VE TIMES: Türkiye'nin acı günü

  WASHİNGTON POST: İslam dünyası yasta

  LE FIGARO: Müthiş Türkler bunu da atlatabilecek mi?

  SUDDEUTSCHE ZEITUNG: Allah düşmanımızın başına vermesin

  DANMARK JYLLANDS POSTEN: Ehehehehehehehehehehe

  CORRIERRA DE LA SPORT: Mamma il Turcho! (Anneciğim Türkler Geliyor!)
  (16.02.2011 16:45)

boşnak böreği

  eski boşnak kadınlarından günümüze kadar gelmiş efsanevi bi kuralı vardır bu böreğin. annem her boşnak böreği yaptığında söylemeden edemez:hamuru öyle incecik açılmalıdır ki arkasına karınca duası tutunca okunabilmelidir. çocukken denemişliğim ve annemin ne kadar meziyetli olduğunu görmüşlüğüm vardır. annem benim.. tüm mutfakların yegane kraliçesi.
  (16.02.2011 16:35)

catherine zeta jones

  son zamanlarda aldığı kilolara rağmen hala çok hoş ve çok zarif görünen güzel kadın.. yaşı olmayan kadınlar gibidir. zaten michael douglas gibi bi sekso manyakla evli kalabilmesi için de yaşının olmaması gerekir. biri 41 biri 66 yaşında anca dengelemişler.. fazlasının michael abimizi kurtarması çok zor olurmuş.
  (16.02.2011 15:58)

vize

  giriş yaparken ihtiyacımız olmayan ülkelerden birkaçı,

  belize
  bosna hersek
  filipinler
  gambiya
  güney kore
  uruguay
  tunus
  seyşeller
  arjantin
  bahamalar
  arnavutluk
  bolivya
  ekvador
  kazakistan
  jamaika
  hırvatistan
  kolombiya
  kenya
  (16.02.2011 15:41)

spor yapmak

  sadece bedene değil hafızaya da yararı olan fiziksel aktiviteler bütünü.. alzheimerdan korunmak için günde bi saat spor yapmaya çalışın diyen mehmet öz'ün yalancısıyım.
  (16.02.2011 15:15)

sarımsaklı ekmek

  bir pizza hut klasiği.. ekmek yemeyen bi tipseniz bile pizza hut'ta olup da çorba yenecekse bunu yemek de farzdır lakin her pişmiş karbonhidratlı besin gibi bu da yeterince zararlıdır.
  (16.02.2011 15:09)

patlamış mısır

  bir adet büyük boyu 1700 kalori içeren bomba.. sensiz de film izlenir kanımca.
  (16.02.2011 15:07)

samiye morkaya

  1972 yılında hayatını kaybeden, türkiye'nin ilk kadın otomobil yarışçısı.
  (16.02.2011 14:49)

keriman halis

  ilk dünya güzelimiz. dünya güzeli olmasından daha etkileyici bişey varsa, ata'nın kendisine kraliçe anlamına gelen ece soyadını vermesidir..
  (16.02.2011 14:39)

süreyya ağaoğlu

  ilk kadın avukatımız. 1989 yılında hayatını kaybetmiştir.
  (16.02.2011 14:35)

alerjik rinit

  çok kompleks bi hastalık.. tek bi hastalık gibi görünür ama üst solunum yollarınızdan gözlerinize kadar her yerinizi etkiler, en ufak bişeyden nem kapar hayatı çekilmez hale getirir. iş yerinde işe yaradığı olur. bi toz zerresi bile sizi darmadağın eder, halinizi gören bi üstünüz sizi rapor alma konusunda rahatlatır,hatta teşvik eder. üç ana grupta toplanır bu. mevsimsel alerjik rinit, yıl boyu süren alerjik rinit ve yıl boyu süren fakat mevsimsel artış gösteren lanet alerjik rinit. yapılacak çoklu alerji testlerinden sonra hangisine sahip olduğunuzu öğrenebilir, hayat beni neden yoruyorsun diye sitem edebilirsiniz ama alışılmayacak şey değildir.
  hastalığa sahipseniz tozlu ortamlardan uzak durun, bu hastalık boya gibi maddelere çok duyarlı,tecrübelerimle sabittir, boya yapılan yerlerde de bulunmamaya özen gösterin yoksa alerjik rinitin tavana vurmuş haliyle tanışmanız hiç zor olmaz. gözleriniz güneşe çok maruz kalmasın bi de. ağlak bi ifadeniz olabiliyor yoksa. ben kabullendim rahatsızlığımı.. sayesinde raporlu günlerimin tadını çıkarıyorum. hayat güzel.
  (16.02.2011 11:44)

sayfa: 1-2-3...-76

Vampircik - 2005 - 2015

sözlük hiçbir kurumla bağlantılı olmayan birkaç kişi tarafından düşünülmüş bağımsız bir platformdur. sözlük içerisindeki yazıların tüm sorumluluğu yazarlarına aiittir. sözlük bu yazıların doğru olduğu hakkında bir teminat vermez. yazılan yazıların telifi bize ait değildir, çalınız çırpınız ama kaynak gösteriniz.

sözlük sistemi ile geliştirilmiştir.