hellraiser

  mcleod denince aklıma gelecek kişidir. * can ın ortaokuldan sıra arkadaşı çıkması tesadüfü bizi geçmiş geyiklerine zorlamıştır. su ürünleri okumuş olması nedeniyle bu balık ne şu balık ne sorularımıza maruz kalan sevimli diyardaş.
  (14.10.2006 09:25)

mcleod

  hellraiser ile birlikte bulunan yanlış * * bundan sonra biri söylendimi diğeri aklıma gelicek olan güleç yüzlü vampirlerden. yemek öncesi sonrası baya geyik çevirdik, sevdik kendisini. ayrıca bilgisayar konusunda bildiklerinden dolayı işe alınmaması garip bir iş hayatı sisteminin içine gireceğimizin bir göstergesidir de. * nice zirvelerde görüşmek dileğiyle.
  (14.10.2006 09:21)

obvious

  kendisini bir yerden tanıdığımız sandığım* son dakikaların adamıdır. gider ayak pozlamıştır diyardaşarımızı. tanıdığıma sevindim. ayrıca vampirciğe yeni vampirler katma potansiyeli de olan bir kişiliktir. * *
  (14.10.2006 07:26)

tubaa

  bekleme alanında vampirdaşlarımızı beklerken okuldan,fotoğrafçılık kulubünden arkadaşımla önce tesadüfen karşılaştığımı sandığım * ** gizemli arkadaşım. vampir olduğunu bu güne kadar sakladın demek. zirvede hep yanyanaydık kendisini zaten severim.
  (14.10.2006 07:09)

spiritualheigth

  spiritualheight yazılması takdirde ruhani yücelik anlamına gelecek olan fakat ne kadar yüce olursa olsun bir kusur herşeyde vardır felsefesiyle hareketle sözcüğün sonundaki "ht" harflerinin yeri tarafımca değiştirilince telafuzu bir hayli zorlaştı ve zirvelerde sorun yaratmaya başladı * * * farkındayım. *)
  (13.10.2006 15:18)

tulkas

  zirvede yorgunluğundan yakınan bir vampirdir.ayrıca kedinimi spirit... diye tanıttıktan sonra ismimle hitabı gözümden kaçmamış hoş bir davranıştır. geciken vampirlerin ortama katılmalarına refaket edendir aynı zamanda. ve ne zamandan beri vampir olduğunu söylerken * ben imajı da yaratmıştır. *
  (13.10.2006 15:08)

mrty

  kendisiyle yakınen tanışmasakta diyara futbol tanımlarını kazandıran kişiyim diye haykırması ve diyarı eksik bulduğu yönde geliştirmesi örnek bir davranıştır. kendisi duyarlı bir vampirdir. *
  (13.10.2006 15:01)

catlakzombie

  zirvede * pek tanıyamadığım vampirlerimizden. vampir olduğunu belli etmeyen özünde yaşayan kişiliktir. güzel tanımlar diliyorum.
  (13.10.2006 14:57)

hitit cadisi

  kendisi fantastürk e girdiğim ilk günden beri merak ettiğim bir şahsiyettir ki merak ettiğim kadar varmış masaya gelir gelmez hakimizeyi eline alıp herkesle tek tek tanıştı. sürekli göz göze geldik fakat yakın noktalarda oturmayınca pek bir muhabbet kuramadık ama kısa sürede telefi edeceğimizi umuyorum. *) güzel tanımlar giren güzel vampir.
  (13.10.2006 14:54)

anarsi nerede anarsist orada

  buluşma noktasında gözlerimizle birbirimize sorduğumuz vampir misiniz? sorusuyla hemen akabinde tanıştığım işletmeci, organizatör, anarşist vampirdir. ortam bulup söyleyemedim ama anarşistin de olmadığı yerde anarşi olmaz. * bol ve güzel tanımlar...
  (13.10.2006 14:51)

parasut

  extreme spor denilen dalda yer alır. uçaktır, filodur gibi uçan motorlu araçlardan atlanırken ya da bir sürat motoru nun denizden çekerek havalandırdığı durumlarda ve yahutta dağların tepelerinde koşarak kendini yamaçlara bırakırken de yapılabilen * adrenalinle problemi olmayanların çok seveceği bir spordur. her ne türevi olursa olsun sonuçta uçmak duygusunu en iyi tadabileceğiniz bu spor "anlatılmaz yaşanır" statüsündedir. göğün orta yerinde sessizliğin sesini dinlersiniz, kendinizle konuşursunuz ve isterseniz uzun zamandır söylemediğiniz şeyi aşşağıdan size bakan arkadaşınıza haykırabilirsiniz. her şeyin küçüldüğü sizden başka bişeyin kalmadığı ve alabildiğine maviliğin kapladığı halatlardan bir özgürlük duygusu. kurgu yaratmak serbesttir. düşüşünüzü ya da halatlardan sıyrılıp uçuşunuzu düşleyin derim ben.
  (09.10.2006 16:31)

çelişki

tempo

sevda

  görecelerin başında gelen insanı duygu olduğunu düşündüğümüz sevmek durumudur. sevda duyduğun olguya göre insan üzerindeki duygusu değişebilen beyin aktivitesidir bir yerde. siyah ya da beyaz olması acı vermez belki bir gri sevda kadar.
  (07.10.2006 11:07)

yalnızlık korkusu

  boşa korkulan bir olgudur ki, zaten insan hep yalnızdır aslında etrafındakilere karşın. tek başına kendi yolunda ilerler ya da ilerlediğini sanır.
  boşa korkulan bir olgudur ki, zaten insan hiç yalnız kalmaz etrafında kimse olmamasna karşın. kafasında bir sürü yaratır. bir sürü insanı yaratır. bazen yalnız olduğunu sansada değildir. kendi dünyasında korkusuzca ilerler ya da ilerlediğini sanır. aslında insan kendini düşününce korkar, yaptıklarından korkar.
  (07.10.2006 11:03)

sayfa: 1-2-3...-16

Vampircik - 2005 - 2015

sözlük hiçbir kurumla bağlantılı olmayan birkaç kişi tarafından düşünülmüş bağımsız bir platformdur. sözlük içerisindeki yazıların tüm sorumluluğu yazarlarına aiittir. sözlük bu yazıların doğru olduğu hakkında bir teminat vermez. yazılan yazıların telifi bize ait değildir, çalınız çırpınız ama kaynak gösteriniz.

sözlük sistemi ile geliştirilmiştir.