rengarenk

 1. çeşit çeşit renkli, çok çeşitli, renk renk olan şey. "rengârenk dünya"
  (hashacip 28.12.2006 23:37)
 2. sertab erener'in 2010 yılında çıkardığı albümün adıdır. her şarkısını dinlemedim ama genelde iyi bir albüm olduğunu duydum. dinlediğim parçalar da sertab erener'in son albümlerine kıyasla başarılı çalışmalardı.

  albümde de aynı isimde bir şarkı yer alıyor. slumdog millionaire'den bilinen ringa ringa adlı parçayı, nil karaibrahimgil'in yazdığı sözlerle okumuş sertab erener. keyifli bir şarkı olmuş.
  (breegadoon 21.07.2010 00:05)
 3. oda arkadaşımın favorisi, şu sıralar sevilen popüler şarkı.
  (tulkas 21.07.2010 19:55)
 4. ah sertaaab ah sertab. kafamı duvarlara vurasım geliyor sertab. sen bu değilsin sertab. bıraksaydın da karaibrahimgiller söyleseydi bunu -bu şarkıyı demiyorum bak bunu diyorum- sertab. sen hani zor kadındın sertab hani şarkı sözlerinin bir anlamı vardı hani aşk ölmezdi sertab. ah sertab ah.

  böyle içimdeki bir şey çıt dedi sanki sertab yani hiç bu kadar hayal kırıklığına uğratmamıştın beni. git artık ne söylüyorsan söyle beni çok üzdün açıkçası. bu kadar piyasa bu kadar manasız bir şey, melodisi güzel ama o da özgün değil zaten. aaah sertab ah.
  (queen tinorfithiel 09.08.2010 20:19)


Vampircik - 2005 - 2015

sözlük hiçbir kurumla bağlantılı olmayan birkaç kişi tarafından düşünülmüş bağımsız bir platformdur. sözlük içerisindeki yazıların tüm sorumluluğu yazarlarına aiittir. sözlük bu yazıların doğru olduğu hakkında bir teminat vermez. yazılan yazıların telifi bize ait değildir, çalınız çırpınız ama kaynak gösteriniz.

sözlük sistemi ile geliştirilmiştir.