sarımsak kokusunu gidermek için üretilen çareler

  2-3 Maydonoz sapını yapraklarıyla beraber tuz ve limon eşliğinde tüketin. Sonuçları sizi şaşırtacak cinstendir. Suşide yiyebilirsiniz sarımsaklı yiyeceklerin üzerine ama pek mantıklı bir davranış olmaz..Kimse sabaha cır cır olmak istemez.
  (14.03.2011 13:35)

boya küpüne düşmek

  Aşırı makyaj yapan hatunları bilemem ancak Cirque de Soleil deki arkadaşlar tanıma uygun bir şekilde komple boya kupune düşmüştür.. Aşırı makyajın her türlüsü ya korkutucudur yada komik.
  (13.03.2011 22:27)

starbucks

  Kahvesini başarılı bulduğum ancak son zamanlarda çılgınlar gibi sağa sola dükkan açmasıyla giderek Mc Donald's a benzemesinden endişe duyduğum mekan. ''İçecekseniz illaki kahvenizi bizden alacaksınız.'' stratejisini uyguluyorlar olsada, mevcut düzende rekabet edebilmek için yakın zamanda bambaşka stratejilere ihtiyaç duyacaktır. Zira insanlar doyum noktasına ulaşmak üzereler. Starbucks'la başa çıkamayan Gloria jeans ve Cafe Nero piyasadan çekilme aşamasına gelmiştir. Bir sonraki aşamada hangi firmayı nelerin beklediğini kim bilebilir?
  (13.03.2011 22:18)

sandman

  Neil Gaiman'ın başyapıtı. Okurken beni tekrar tekrar başa döndüren, bambaşka bir diyara sürükleyen müthiş bir çizgi roman.
  (13.03.2011 22:04)

rezzan kiraz

  Zaman zaman tv' lerde boy gösteren ünlü astrolog. Kendisinin ve eşi Metin Kiraz'ın Kızıltoprakta bir handa danışmanlık bürosu var. Büro son derece fantastik dizayn edilmiş kuru kafalar, şamdanlar, Aleister Crowley'in kitapları. Hatırı sayılır bir ücret karşılığında yıldız haritanızı çıkartabilir veya tarot okuması yaptırabilirsiniz.
  (13.03.2011 21:49)

sayfa:

Vampircik - 2005 - 2015

sözlük hiçbir kurumla bağlantılı olmayan birkaç kişi tarafından düşünülmüş bağımsız bir platformdur. sözlük içerisindeki yazıların tüm sorumluluğu yazarlarına aiittir. sözlük bu yazıların doğru olduğu hakkında bir teminat vermez. yazılan yazıların telifi bize ait değildir, çalınız çırpınız ama kaynak gösteriniz.

sözlük sistemi ile geliştirilmiştir.