ruhumogrensinartikbuaglatanesk

 1. kendisini yanlışlıkla kuyuya atmış bir kişidir. bir de üstüne kendisine yazılan bu ilk yazı sebebiyle hem mutlu , hem de utanmış hissetmiştir. ( bazen bazı cümleler olması gerektiği gibi devam etmez, bozulamazda, anlayın işte , öyle bir cümle oldu, neyse , yine de teşekkür ederim,hoş buldum )
  aynı zamanda birkaç aydır bu insanda bir içine kapanıklılık söz konusudur. bu da zaten sözlük ortamındada kendini gitgide göstermektedir. bir üye olmuştur, sebepli ve sebepsiz ortama katılmamış, katılamamıştır bir daha. eskimiştir .. allah ıslah etsindir. ne diyelim?
  hayallerinide böylece zaman aşımına uğratıyor, afferin ona
  (ruhumogrensinartikbuaglatanesk 15.11.2007 20:07 ~ 15.11.2007 20:09)
 2. nickini devam ettirme isteği uyandıran yeni vampir.

  ruhum öğrensin artık bu ağlatan eski şarkıların kifayetsizliğini diye sallayasım geldi ya neyse.

  not: üsttekini yazdıktan sonra googledan baktım, "ruhum öğrensin artık bu eski oyunu" diye geçiyor bir mvö şarkısında. benimki daha güzeldi ama ya.
  (queen tinorfithiel 15.11.2007 20:55)
 3. ruhun öyle kolayca öğrenemediğini, binbir bela ile imtihan olduktan sonra dahi o kapının önünden yine mütebessim geçebildiğini ifade eden harikulâde isme sahip hoşgelesi kişi.
  (kimsekim 15.11.2007 20:59)


Vampircik - 2005 - 2015

sözlük hiçbir kurumla bağlantılı olmayan birkaç kişi tarafından düşünülmüş bağımsız bir platformdur. sözlük içerisindeki yazıların tüm sorumluluğu yazarlarına aiittir. sözlük bu yazıların doğru olduğu hakkında bir teminat vermez. yazılan yazıların telifi bize ait değildir, çalınız çırpınız ama kaynak gösteriniz.

sözlük sistemi ile geliştirilmiştir.