reis ieagles com

  1. http://www.reis-ieagles.com/ sitesinden ulaşılabilen, özellikle nokia-symbian konusunda her türlü sorunun cevaplandığı, her türlü bilginin paylaşıldığı, uygulamaların bulunduğu kişisel paylaşım sitesi.

    evet yanlış demedim kişisel paylaşım sitesi, çünkü tüm bu paylaşım ve yardımı tek bir insan evladı yapıyor, tek moderatörle adam çok fena iş götürüyor iyi çalışıyor, süper incelemeler yapıyor telefonlar konusunda uzman, bir telefon almadan önce danışacağım ilk ve son kişidir kendisi..
    (rumelisalaklarsalagi 14.09.2010 22:34)
  2. Donanim Haber, Maxi cep sitelerinde millete yardım etmek arkadaşı kesmemiş kendi portalını kurmuştur. Sorulan sorulara doğru ve zamanında cevap verir. Sırf kaliteden ödün vermemek adına şu anda saçma sapan reklamları almadığını biliyorum.
    Cep telefonu için bakılması gereken sitelerden
    (cotanjand 15.09.2010 00:04)


Vampircik - 2005 - 2015

sözlük hiçbir kurumla bağlantılı olmayan birkaç kişi tarafından düşünülmüş bağımsız bir platformdur. sözlük içerisindeki yazıların tüm sorumluluğu yazarlarına aiittir. sözlük bu yazıların doğru olduğu hakkında bir teminat vermez. yazılan yazıların telifi bize ait değildir, çalınız çırpınız ama kaynak gösteriniz.

sözlük sistemi ile geliştirilmiştir.