recep tayyip erdoğan

 1. ı.b.b* başkanlığı yaptığı dönemdeki* güzel hizmetleri takdir edilmesi gereken, şu anda başbakanımız ve ak parti genel başkanı olan siyasetçi. eğri oturup doğru konuşalım, kendisi türkiye'ye belediyeciliğin nasıl yapılması gerektiğini gösteren ve öğreten kişidir. ıstanbullular o'na ne kadar teşekkür etse azdır; yaptığı çalışmalarla belediyecilikte çıtayı yükseltmiştir, böylece bütün başkanlardan daha fazla hizmet istemekteyiz. çöp yığınları, susuzluk, yolsuzluk vs. gibi problemlerle gündeme gelen ı.b.b, o'nunla birlikte çalışan bir kuruma dönüşmüştür.

  her ne kadar agresif bir insan olsa da*, seleflerine* kıyas edilince insanı şükür krizine sokan* kişidir aynı zamanda. yanlışları vardır tabii, ama * takdir edilmesi gereken icraatları daha çoktur.* ne körü körüne alkışlayalım ne de eleştirelim kendisini; yanlışlarının yanında doğrularının da olduğunu kabul edelim.

  hele bir de türk bayrağına saygısından dolayı bayrağı yerden alması vardır ki insanın gözlerini yaşartır; diğer ülkelerin yöneticileri, bir toplantıda duracakları yerlerin belli olması için yere konan bayraklarının üzerine basarken tayyip erdoğan, bayrağımızı yerden almış ve üstüne basmamıştır.* bazıları ne var bunda canım diyebilir ama çok önemlidir diye düşünüyorum.

  ınşaallah, yanlışlarını da düzeltir ve ülkemiz için daha iyi çalışmalar yapar.


  *** Çoook geç kalmış bir ek: Temennim gerçekleşmedi maalesef. İnkisar üstüne inkisar yaşatmıştır insanlara. Her şey aslına rücu eder; ateşin odunu bitirmesi gibi, yanlışları doğrularını sıfırlamıştır! Çok yazık...
  (#38660) herseyemaydanoz|05.09.2006 16:34|