tantum

  1. şimdi burda sprey olanını anlatmayacağım (bkz: tantum verde) ki onu severim gözümde nane likörünün kuzenidir. burada benzidamin hcl içeren tabletlerden bahsedeceğim.

    evet şimdi bu tabletler soğuk algınlığı durumunda kullanılabilir. bana dokunduğu zaman anormallik bende sanmıştım halbuki sosyal medyada karşıma çıktı ki benim bir tabletle kafamı güzelleştiren bu naneyi insanlar bilhassa kafa yapmak için 15-20şer tane yiyip yutmuşlar. şöyle ki, içmemden bir iki saat sonra -ki gece yarısına tekabül ediyor- bu arada ben normal bir tanecik içtim yani yanlış anlaşılma olmasın, birden bire uykum aşırı bir biçimde açıldı, öyle ben tavana bakıyorum tavan bana bakıyor, yahu azıcık kalkayım da dolanayım bari dedim, keşke demeseymişim, ben kalktım ama kafam yastıkta kaldı sanki. avize bir yerde komodin bir yerde şekillerin kenarları picasso tabloları gibi, madem iyi göremiyorum ışığı açayım da düşmeyeyim bari dedim, ki işte o daha da acayipti. sanki fotoşopla kontrastı sonuna kadar arttırmışsınız gibi ışıklar bembeyaz eşyalar sadece siyah siluetler haline geldi ve tüm bu ışık cümbüşü dönmeye devam ediyor. baktım bu böyle olmayacak yastığımın stabilitesine dönüp gözlerimi yumup ikibuçuk saat kadar uykumun gelmesini bekledim, herhalde etkisi geçti ki sonra uyuyakaldım.

    yani diyeceğim odur ki soğuk algınlığınız var ve bu ilacı ilk defa kullanacaksınız, dikkatli olun, her ne kadar 1/1000 kişide görülen yan etkiler diye geçse de araba maraba kullanacağınız zaman denemeyin.
    (#334883) queen tinorfithiel|26.10.2013 10:27|