yüzde yüz erkek yoktur

  1. yüzde bin doğrudur. bu önermeye cart curt eden erkeklere bir önerim var: bir fırsat bulduğunuzda belden yukarınız çıplak olarak ayna karşısına geçin ve bakın bakalım çenenizle göbeğiniz arasında ne var? bildiniz: göğüs uçlarınız! eee, sizin "emzirmek" gibi bir fonksiyonunuz olmadığına göre, allah baba bu iki minik çıkıntıyı herhalde bir de meme uçlarınızdan tahrik olun diye yaratmadı çünkü zaten tahrik olmak üzere tetiktesiniz, yalan mı? eee, nedir peki nedeni?

    bakınız bilim dünyası ne diyor: embriyon ana karnında oluşurken, ileride kadın veya erkek olacak bebek namzetleri, aynı gelişimi gösterirler ve kadın şablonunu izlerler. ta ki 6 haftalık olana dek... 6'ıncı haftayı bulunca, erkek cinsiyet kromozomu olan ve adına "y" denen o meret girecekse tam da bu noktada devreye girer ve cinsiyet de belirlenmiş olur ve fekat heyhaaat! meme uçları çoktaaan oluşmuştur bile ve onlar sizin cinsiyetinize karar veremediğiniz günlerin şeref madalyaları olarak iki göğsünüze birden takılmıştır canım.

    bu kararsızlığı veya belirsizliği yaşayan da sadece erkeklerdir. ne bileyim, atıyorum; misal bizde testis oluşumunun 6. haftada durduğuna dair bir delil yoktur! yani aslında bütün erkekler yüzde yüz erkek olmadıkları gibi alayı bir de "dönme"dir, iyi mi? *

    (#290431) hazeyame|22.12.2010 02:11|