kill bill volume 1

 1. uyarı: spoiler var izlemediyseniz okumayın ama hala izlemediyseniz yuh yani...

  bu vakte kadar bölük pörçük izlediğim filmi hatta seri olarak oturup adam akıllı izleme imkanı buldum. çok doluyum.söyleyecek çok şeyim var.

  tarantino'yu reservuar köpekleri'nde izleyenler hatırlar film boyunca kan akmıştı adamın bağırsaklarından.ona nispetle kan akış görüntüsü az sayıda kill bill volume 1 da. lakin debisi yüksek, debisi. arada bir barajlar nehirler gibi akıyor maşallah.
  tarantino'nun insana insanlığa nasıl baktığını gerçekten anlamakta zorluk çekiyorum. adamın insanı anlatış biçimi kanla. tabiki insana damarlarında akarak can veren madde kan. kan yoksa insan da yok bu noktadan bakınca. ama bunu böyle gözümüze sokmanın alemi ne ben anlamadım.
  mesela o lokal gibi yerdeki manyak kıyım neydi öyle...

  bir de çıkıp
  "hayatta kalcak kadar şanslı olanlar canlarını alıp gidebilir ama kestiğim kollarınız bacaklarınız benimdir" demez mi cici kızımız

  yahu intikamda bi yere kadar.tamam intikam alırsın. da insanın azıcık yüreği sızlar. o-ren'i filan öldürdün takdir ettim derisini soydun hatunun kafasından sıyırdın saçlarını, eyvallah o bariz manyaktı. şu yarı fransızı da kaç parçaya böldün ben orasını anlamadım. hadi o da piskopattı diyelim. yahu o-ren'in o adamlarından ne istedin? saldırdılar sana ama bırak git o-ren'in peşine. sırf kan görelim diye yazık oldu onca adama.pisi pisine yani.
  kan oldu içim dışım.
  (#262396) anarsi nerede anarsist orada|03.01.2010 03:32|