islami düğün

 1. kız başı örtülü bir gelinlik giymelidir. zâten kızın normal hayatta da başı örtülü, boynu, bacakları, kolları, her bir tarafı örtülü olan bir kıyâfet tarzını benimsemiş olması gerekmektedir. erkek tarafının kadınlarının da aynen böyle olması îcâb etmektedir, zîrâ kız kapalıyken erkek tarafının "açık" olması yenilir yutulur şey değildir, allah cehennemine bile sokmaz!

  sonra efendim, iki ayrı düğün salonu tutulmalıdır. biri erkekler eğlensin diye, biri de kadınlar eğlensin diye. niye? çünkü erkekler ve kadınlar eğlenen bir karşı cins görürlerse maazallah aşka gelirler, kendilerini tutmak için allah onlara irâde ve iz'an vermemiştir, hayvan oldukları için öyle bodoslama dalabilirler, günaha girerler. olmaz. sonra erkek tarafının salonunda kadın garson, kadın tarafının salonunda da erkek garson hayatta olamaz. niye? çünkü kadınların arasında erkeklerin, erkeklerin arasında da kadınların bulunması da zinhar günahtır. her bir karşı cinsten garsonu kapı dışarı korsunuz.

  sonra efendim, her iki salon arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla bir ses tertîbâtı kurulur. ki gelinin ve dâmâdın evet dedikleri herkes tarafından duyulsun. her bir salonda ayrı ayrı mikrofonlar ve hoparlörler vardır. her bir salonun sesi bir diğerine gitmektedir. benim anlamadığım, ne diye karşı cinslerden gelen sesler dinlenmektedir, günah değil midir?

  sonra, en fazla besmele çekilmesi gereken bu düğünde önce kur'an okunur, sonra bütün düğün boyunca ilâhîler çalınır. eğlence böyle olur! herkes allah âşıkı ya! millet ilâhîlerle kafayı bulmaktadır. ne oyun, ne başka bişey. ama nedense o ilâhîler çalınıp okunurken düğüne gelenler ve düğün sâhipleri "cak cak cak cak cak" konuşurlar.

  düğün biter, gelinle dâmat evlerine götürülür, evde de birkaç saatcik misâfirlik edâ edildikten sonra her nasılsa yalnız bırakılırlar. gerisi gelinle dâmâdın arasındadır!

  buna islâmî düğün denmez efendim. buna sapık düğün denir. birbirine hayvan muâmelesi eden bir insan topluluğunun yaptığı bu şey direk sapıklıktır çünkü. gelinin ve dâmâdın beğenilme kriterlerinden, düğünün organizasyonuna kadar her şeyiyle sapıklıktır.

  ve evet ben bunları gördüm, şâhit oldum. çok başarılıydı, tebrik ediyorum kendilerini.
  (#166513) benlicenan|08.12.2007 18:25|