mustafa topaloğlu

 1. uzaylı kisvesi altında milleti kazıklayan bir amca. eminim ki, çok da zeki.

  muhteşem bir eseri için : (bkz: gerizekalı sevgilim)
  (tulkas 01.08.2007 21:10)
 2. disco kralına konuk olmuş, obama için yarattığı şaheseriyle gönlümün orta yerine oturmuş olan, metazoa (gelişkin canlılar) subphylumundan bir bünyedir kendisi...

  ajdar ile aralarının iyi olduğuna inanmakla beraber;

  içime işleyen bir eseri içün: (bkz: canuum.43286)

  (felisia 03.05.2009 02:00 ~ 03.05.2009 02:04)
 3. survıvor a katılan uzaylı lakaplı filozof
  (vampirlerin efendisi 01.04.2012 12:44)
 4. Çocuklarının annesini Derya Topaloğlu tarafından gözünü patlatacak derecede döğdüğü iddia edilen şarkıcı M.Topaloğlu, uzaylıyım dedi dedi kendi inandı mı bilinmez ama şimdi de 'yaşananlar bir kaza' diyor. artık kim neye inanır kime inanır o da onlara kalmış.
  Derya Topaloğlu fotoğrafların altına şu notu düştü:

  "Bütün tanıdıklarımın bilmesini istediğim bir olay yaşadım. Beni bu hale 18 yaşımdan 33 yaşıma kadar yanında bulunduğum ve iki evlat verdiğim Mustafa Topaloğlu getirdi. Mustafa Topaloğlu, oturduğum sitenin kafeteryasında, bayan arkadaşlarımla bir masada otururken; sorgusuz sualsiz yanıma gelip gözüme yumruk attı. Attığı yumrukla 'ortiba' dedikleri, gözümün kemiği kırıldı. Çok ciddi bir ameliyat geçirdim. Şimdi ailemin yanındayım. Olaya şahit olan komşularım; sebepsiz ve durduk yere böylesi bir olayla karşı karşıya geldiğime tanıktır. Mustafa Topaloğlu'nun sebepsiz kavgaları fazlaca olmaktaydı. Bu son vuruşuyla sözde olan evlilik bitmiştir. Böylesi bir vahşeti Allah kimseye vermesin"

  Derya Topaloğlu, Renkli Sayfalar'a telefonla bağlanarak 'Yanına gidersem beni öldürecek' diye halini arzetmiş.
  (about 31.12.2016 22:36)


Vampircik - 2005 - 2015

sözlük hiçbir kurumla bağlantılı olmayan birkaç kişi tarafından düşünülmüş bağımsız bir platformdur. sözlük içerisindeki yazıların tüm sorumluluğu yazarlarına aiittir. sözlük bu yazıların doğru olduğu hakkında bir teminat vermez. yazılan yazıların telifi bize ait değildir, çalınız çırpınız ama kaynak gösteriniz.

sözlük sistemi ile geliştirilmiştir.