mantyyser2

 1. mantyyser'i severdim. mantyyser2'yi de seveceğimden eminim. bir tür klon olduğunu düşünüyorum. ya da enkarne... manty'nin tek yumurta ikizi bile olabilir. aynaya bakınca gördüğü de...

  iyi bir vampirdir. ve bence vampircik'in farklılığını ortaya koyanlardan biridir. hoşgeldin... yeniden...
  (hazeyame 18.04.2009 21:30)
 2. gerçek mantyyser olduğunu sanmadığım kişi, gerçek mantyyser kendisen direkt mantyyser2 diye bir isim alacak derecede orjinaliteden uzak birisi değil çünkü, eğer gerçek mantyyser olsaydı seçeceği isim mantyyyser falan olabilirdi belki, gerçi buda çok orjinal değil ama..

  belkide, başka bir isim seçerek "aaa, aynı mantyyser gibi yazıyor o mu yoksa" gibi sözlere gerek bırakmadan "merhaba ben geldim, ben mantyyser işte" demek için bu ismi de seçmiş olabilir. aslında "mantyyyser" seçsesede olurdu bu.

  neymiş demek ki, yazarlığa devam etmek için tamamlamam gereken "ara" ya daha da varmış.

  verdiği kişisel bilgilerin sağlama yakın olması, biri hariç, ve herkese adsadasd diye lafı kısa kesmesi belki diye düşündürdü, olabilir belki bu öz hakiki mantyyser olabilir karar veremedim daha.
  (sirma sacli pastirma 19.04.2009 20:32)
 3. bir yaşıma daha girdim. *
  (ha1ime 20.04.2009 00:36)
 4. Mantyyser'i tanımam etmem. Yaklaşık bir senedir diyarda aktifim, kendisi daha önceleri yazan bir arkadaşmış sanırım... Ama "geçen haftanın en kötülenen tanımları" istatistiğine girince bir "Nooluyoz lann?" dedirtti: Bazı tanımları hiç de kötülenmeyi hak etmediği halde bir anda bu kadar eksi karma topladığına göre bu işte bir iş var. (bkz: hayırdır inşallah) Kişisel çekişmelerin olmadığı bir ortamı koruyabilmek dileğiyle. *
  (itaatsiz 20.04.2009 05:49)
 5. mantyyserdir ya da çakmasıdır. ama tanımlarına bu kadar eksi karma yağdırmak hiç hoş değildir. günlük 70-80 entry anca girilen bir ortamda onlarca tanım girmiş -ki bunlarda oldukça makul tanımlardır- bir yazarı küstürmeye çalışmak ne derece doğrudur. kim bilir belki eski dostlarından biri şaka yapıyordur.
  (narkissos 20.04.2009 09:14)
 6. hoş gelmiştir beş girmiştir.

  dimi selahattinaabi ?

  selahattinaabi - mantyyser olunmaz, mantyyser doğulur.
  mantis - abi sen sabah sabah ne içtin?
  selahattinaabi - yok bişey içmedimde o yeşil peynirden yedim.
  mantis - oyoyoyoyoyyyyyyy küflü peynir.
  (mantis 20.04.2009 11:24)
 7. Mantyyser+1 de olabilir.
  Mantyyser Version 2'de olabilir.
  Her an her şey olabilir.
  (mancene 23.04.2009 20:13)
 8. neden ş yerine $ işareti kullandığını anlıyamadığım yazar. yok yani ş yerine s kullansa daha güzel ve göze hitap edici olmaz mı? yok klavyesinde ş yoksa bi kenara bi ş kopyalasa ordan yapıştırı yapıştırı verse diyar için daha hoş olmaz mı?
  (rumelisalaklarsalagi 23.04.2009 20:45)


Vampircik - 2005 - 2015

sözlük hiçbir kurumla bağlantılı olmayan birkaç kişi tarafından düşünülmüş bağımsız bir platformdur. sözlük içerisindeki yazıların tüm sorumluluğu yazarlarına aiittir. sözlük bu yazıların doğru olduğu hakkında bir teminat vermez. yazılan yazıların telifi bize ait değildir, çalınız çırpınız ama kaynak gösteriniz.

sözlük sistemi ile geliştirilmiştir.