lafazan83

 1. yeni bir diyardaş. selam ederiz.
  (tulkas 21.09.2006 13:08)
 2. ayrı yazılan -de ve -da lardan sorumlu devlet bakanı.*
  (sonicyouth 21.10.2006 00:39)
 3. ankarada olmayı pek dert edinmiş vampirimiz, diyardaşımız. ruhu okulunun * genel konseptine bir miktar ters düşer ancak o buna ne kadar uyum sağlamıştır bilemiyorum *

  takipçisiyim ***
  (anarsi nerede anarsist orada 28.10.2006 03:50)
 4. yasina gore oldukca akli basinda, mantikli, delikanli bir arkadastir. bunlar yetmezmis gibi tevazu sahibi ve saygilidir. kendisi ile hem diyardas hem de meslektas olmaktan dolayi sevinc ve onur duymaktayim.
  (benbudejavuyudahaoncegordum 29.10.2006 03:25)
 5. termodinamik sınavı öncesi kahrımızı çeken, bize tüm bilgisini aktaran saygıdeğer arkadaşım, abim, meslektasım. onun sayesinde yaz okuluna kalmadım tüm yaz planım sabit kaldı değişmedi * *
  (enes 30.10.2006 01:36)
 6. tanımlarını okumaktan büyük bir haz duyduğum, düşüncelerimizin paralelliğiyle çoğu zaman beni hayrete düşüren, diyarımızın en güzel tanımlarında imzası bulunan vampirimiz.
  (mrty 04.11.2006 21:40)
 7. tanimlarinin kalitesi ve esprili soyleyisi ile dikkatimi ceken, istanbul sevdalisi ankarali bir vampirdir. kendisini ilgiyle takip ediyorum. dilerim bir gun istanbul zirvesine de gelir. nice tanimlara...
  (catlakzombie 04.11.2006 23:27)
 8. tanımlarıyla gönüllerde yer edinmiş, anadolunun bağrından kopmuş hoş sohbet vampir.
  (high fidelity 04.11.2006 23:19)
 9. makarnama nasıl baktığını gördüğüm de neden diyet diye sormak istediğim vampir.. arkadaş canlısı , arkadaşlarına can kattığını farkettiğim , arkadaş olunası vampirdir ayrıca..ayrıca birden yağmaya başlayan karı düşüncak olursak onun beresiyle hazır olduğu nekadar ileri görüşlü olduğunu da açıklıyor bize..kaçmadı gözümden. ayrıca ben fleur un "noktalamalardan sonra bir boşluk" uyarısını kavramaya çalışırken bu "neden" soruma da cevap verebilmiştir hemen..sanırım bi çok "neden" inim potansiyel cevapları onda olabilir. daha çok zirve olsun daha çok "neden" var..
  (jellybone 05.11.2006 00:28)
 10. beraberinde getirdiği değerli diyardaşlarla zirveye katılımın yarısına yakınını gerçekleştirmiş vampirimiz.* beraber gülüp eğlendiğimiz, güzel vakit geçirdiğimiz ama doymadığımız diyardaş, bu nedenle yakın zamanda tekrar.** değerli zirve destekçim.* bu arada zirveden ayrılıp eskişehir'e dönerken, kendisinde orta sahada bir oyun kurucu potansiyeli hissetmiş olduğumu belirtmemde fayda var.****
  (fleur de lis 05.11.2006 13:04)
 11. vampircik ankara zirvesine "vampircik odtü kafilesi"* ile gelen vampirdir.
  vizeden çıkıp zirveye teşrif etmiştir bundan mütevellid zirvede en çok konuşulan konulardan biri vize soruları olmuştur.
  lafazan vizedeki soruların çözümlerini diğer odtülü vampirciklere anlatırken afrasyab, fleur de lis, iknowthepiecesfit, jellybone göz ucuyla kendisini süzüp anlıyor gibi dakikalarca ve gayretle kendilerini dinlemiştir.
  kendisini görünce ve tanıyınca mühendis olasım gelmiştir.*
  (afrasyab 05.11.2006 17:39)
 12. 2002-2003 eğitim öğretim sezonunda tanıştığım*, ilk gördüğümde ne gıcık bi insan dediğim, ama tanıdıkça kaynaştığım, kaynaştıkça sevdiğim canım dostum, kardeşim.
  kayaş otobüsündeki maceraları ile bizi kırıp geçiren, korku geceleri, doğum günlerin vs vs de evinin kapılarını bize * açan, arkada bıraktığımız bulaşıkları tek başına yıkama teveccühünü gösteren, satranç ve internetsiz ne yapacağını merak ettiğim, sevgi kelebeği.
  her dönem başında bu dönem deli gibi çalışacam diyen ama bi türlü arkası gelmeyen, bazı olayler karşısında verdiği tepkileri anlayamayıp, bu adam beni mi deniyo dediğim ilginç şahsiyet.
  daha anlatacak çok şeyim var ama yeri değil...
  kısacası severim kendisini.....
  (burock 05.11.2006 21:10)
 13. lafazan bilindiği üzere geveze demektir.
  kendisini yüzyüze tanımıyorum yazdıklarından takip etmekteyiz, ama gördüğüm üzere yazdıklarında lafı dallandırıp budaklandırmaktan uzak yani aslında yazıklarında geveze olmayan, kendine has bir yaklaşımı olan çizgisi olan bir arkadaşa benziyor. güzel tanımlarının devamını diliyoruz...
  (options 09.11.2006 19:53)
 14. istisnasız olarak bugüne kadar yapmış olduğum bütün tanımlara eksi vermiş, açıklama kısmına da "beğenmedim" yazmıştır, buradan hareketle müşkülpesent bir insan olduğunu, niçin böyle bir hareket yolunu tercih ettiğini sual ettiğimde ise, bana yazmış olduğu hakaret ve ağza alınmayacak laflarla dolu mesajlarından ise terbiye düzeyinin ortalamanın hayli altında seyrettiğini ve agresif olduğunu düşündüğüm bir diyardaştır.

  müşkülpesent olunabilir ancak diyarın kuralları hangi koşullarda eksi verileceğini ayan beyan belli etmiştir. beğenmeme nedeninizi en azzından alelade bir cümle ile anlatabilecek olgunluğu sergilememiz beklenmektedir.

  hakaret, saldırganlık, farklı görüşlere tahammül göstermemek hayli medeniyetsiz davranışlardandır.

  (bkz: #67755)
  (vladimir 14.12.2006 18:10)
 15. * * arkasından hoş bir sada bırakan değerli diyardaş. *

  diyardan silinmesine üzüldüğümü belirtmeyi bir borç biliyorum.* allah işini gücünü rast getirsin. yolu ve bahtı açık olsun...

  üzülmesin...

  * *
  (alelade 18.12.2006 22:09 ~ 23.04.2007 13:55)
 16. bu diyarın bana kazandırdığı en güzel insanlardan biri. güzel ahlakıyla, nazikliğiyle, düşünceli olmasıyla takdir ettiğim, dostum diyebildiğim, düşüncelerine çok önem verdiğim ender insanlardan. burada nasıl tanınırsa tanınsın biz yakınları olarak ** onun nasıl biri olduğunu çok iyi biliyoruz. onun kalitesinden, efendiliğinden, kendimizden emin olduğumuz kadar eminiz.

  beni asıl üzen diyardan günlerini harcayıp yazdığı entrylerin, ve yaptığı kıymetli yorumların da silinmiş olması ki kendisi diyarın en beğenilen 13. vampiriydi. bende purple haze'in verdiği eksiler hala dururken lafazan'ın yaptığı oylamaların silinmesine hiç değinmiyorum bile.

  aslında aklıma şahit olduğum yazacak birsürü şey geliyor da burası yeri değil ne yazık ki.

  (mrty 18.12.2006 22:49)


Vampircik - 2005 - 2015

sözlük hiçbir kurumla bağlantılı olmayan birkaç kişi tarafından düşünülmüş bağımsız bir platformdur. sözlük içerisindeki yazıların tüm sorumluluğu yazarlarına aiittir. sözlük bu yazıların doğru olduğu hakkında bir teminat vermez. yazılan yazıların telifi bize ait değildir, çalınız çırpınız ama kaynak gösteriniz.

sözlük sistemi ile geliştirilmiştir.