jedi academy

 1. lucas artsin ilginç oyunlarından biridir.

  luke skywalkerdan vaaz aldıktan sonra, jaden adında bir jedi yetmesini alarak, görevleri yerine getirirsiniz. ilerledikçe dark yada light side secersiniz, bu durumda oyunun iki sonu bulunmaktadır. güzeldir, multiplayeri daha zevklidir hatta pek çok klana sahip oyunda adamlar seni alır eğitirler bile.

  ya da arkadaşlarınla bir internet kafeye gidersin, kovalarsın, kesersin, biçersin. * * *
  (merlin 21.02.2007 13:02)
 2. hiç birşey anlaşılmayan, elinde bi ışıkla oradan oraya koşturduğun bir oyun. ben oynadım oradan biliyorum.

  yok, bir de benim gibi delikanlı adama, hatun karakteri uygun gördü ya, hiç birşey diyemiyorum. teessüf ederim.
  (tulkas 21.02.2007 13:12)
 3. star wars jedi knight jedi academy diye geçer tam adı. çeşitli tuş kombinasyonları ile muhteşem hareketler yapabilirsiniz lightsaberınızla.

  üç ana bölümden ve bunların ufak bölümlerinden oluşuyordu yanlış ahtırlamıyorsam. bu üç bölümün en zor kısımları rancor'lu, kum canavarlı ve mutated rancor*lu kısımlardı. ancak her üç bölümde de bir kısmı yapmasanız oluyordu, oyunu ikinci oynayışımda bu üç kısmı yapmamıştım. *

  --! spoiler !--

  ancak oyundaki light side-dark side seçimi saçma olmuş bence, tek bir andaki bir kararla yapılamaz light-dark seçimi çünkü.

  --! spoiler !--


  muhteşem bir oyundur, single player'ını ben tavsiye ederim, multiplayerını ise oynayanlar pek beğenmiş. iki halini de deneyin.
  (queen tinorfithiel 21.02.2007 13:15)
 4. multiplayer modunda paticik serveri ile türk cedayları bir araya getiren oyun.
  (merlin 03.06.2007 16:27)
 5. diğer star wars oyunlarindan kat kat üstün hareket kabiliyetine sahip olduğunuz oyun.
  turkiye'de paticik, ja plus turkiye, samurai ve son olarakda bir hafta içinde, clanimiz veteran and adept knights "vak"ın serveri açılmasıyla server sayısı 4 e yükselecektir. paticik serverinda "vak|kratos" lakabiyla gezmekteyim.
  ilgilenenlere duyurulur. gelin bekleriz
  (vincent 13.09.2007 18:45)


Vampircik - 2005 - 2015

sözlük hiçbir kurumla bağlantılı olmayan birkaç kişi tarafından düşünülmüş bağımsız bir platformdur. sözlük içerisindeki yazıların tüm sorumluluğu yazarlarına aiittir. sözlük bu yazıların doğru olduğu hakkında bir teminat vermez. yazılan yazıların telifi bize ait değildir, çalınız çırpınız ama kaynak gösteriniz.

sözlük sistemi ile geliştirilmiştir.