hayvan sevmeyen insan

  1. elmayla armutun karıştırılmasına vesile olan insan. bir insan hayvan sevmiyor diye insan da sevmeyecek değildir. saçma önermelerle gelinmesin. hayvanarı sevdirmek için daha yaratıcı yollar bulun hayvan seviciler, aman severler. bir insan insanı sevmeyip hayvanı sevebilir, ya da hayvanı sevmeyip insanı sevebilir her yol mümkündür. ha bir canlıya işkence etmek, acı çektirmek bambaşka bir şey. bir canlıya eziyet etmenin altında güç ve güçten zevk alma güdüsü vardır. bir kediye eziyet eden piç, bir insana da edebilir fırsatı olursa de, he tamam o doğru diyim. ama şimdi adam çocukken köpeklerce ısırılmış ve köpekleri sevmiyor diye insanları sevmeyecek değil. akıllı olsunlar lan!

    sevmemek ve işkence etmek kavramlarını birbirinden ayıralım bi'. adam sevmiyor hayvanı diye, işkence edecek değil. uzak durur olay biter. hayvana ya da herangi bir canlıya işkencenin altında psikolojik sorun vardır. tanrıcılık oyunudur işkence yapmaktan zevk almak. küçük dünyasında üstünlük kurma çabasıdır ezik şahsın.
    (gocu 10.11.2010 12:29)
  2. Onlara aldırma Hayyam *
    (betusens 10.11.2010 18:46)


Vampircik - 2005 - 2015

sözlük hiçbir kurumla bağlantılı olmayan birkaç kişi tarafından düşünülmüş bağımsız bir platformdur. sözlük içerisindeki yazıların tüm sorumluluğu yazarlarına aiittir. sözlük bu yazıların doğru olduğu hakkında bir teminat vermez. yazılan yazıların telifi bize ait değildir, çalınız çırpınız ama kaynak gösteriniz.

sözlük sistemi ile geliştirilmiştir.