ben alex i istiyordum ama necati de iyi

 1. son zamanlarda okurken pek güldüğüm tek haber. necati ateş'in transferinden sonra real sociedad'ın teknik direktörü Juan Manuel Lillo tarafından verilmiş demeç. bu arada bu alex fenerdeki alex değil.

  şaka gibi hakikaten.

  http://www.htspor.com/spor-haber/94853-ben-alexi-istiyordum-ama-necati-de-iyi.aspx

  takım ikinci ligde yahu. real madrid olsa anlayacağım ama eheh.

  işin garibi necati, takımın en değerli futbolcusu görünüyor şimdi. gaza getirmek için mi söylemiş acaba?

  http://www.transfermarkt.de/de/verein/681/realsociedadsansebastian/uebersicht/startseite_sort_mw.html
  (tulkas 02.09.2008 12:07 ~ 02.09.2008 12:09)
 2. takımın teknik direktörü olmasına binaen takımını en iyi tanıyan kişi olarak yapmış oldugu acıklamadır..bahsetmiş oldugu alex levante'de forma giyen alex'tir..o alex hangi mevkide forma giyer bilmem ama mevki farklılığı üzerine yapılmış olması muhtemel bir acıklama gibi gözükmektedir..gelgelelim ''kavgada bile söylenmez'' bu sözler..daha formayı giyip,bayragı öpmeden;basına ''damarımı kesseniz mavi beyaz akar'' demecini vermeden,taraftar sitelerine ''ben küçüklüğümden beri sociedadlıyım'' acıklamasını yapmadan söylenecek söz mü be hocam!
  (fenerkes 02.09.2008 12:45)
 3. yabancı uyruklu erkeklerin türk erkeklerinden daha iyi olduğunu savunan bir hanım kızımızın, evde kalmasından mütevellit söyleyeceği söz.**
  (mcleod 02.09.2008 14:44)


Vampircik - 2005 - 2015

sözlük hiçbir kurumla bağlantılı olmayan birkaç kişi tarafından düşünülmüş bağımsız bir platformdur. sözlük içerisindeki yazıların tüm sorumluluğu yazarlarına aiittir. sözlük bu yazıların doğru olduğu hakkında bir teminat vermez. yazılan yazıların telifi bize ait değildir, çalınız çırpınız ama kaynak gösteriniz.

sözlük sistemi ile geliştirilmiştir.