beat it istanbul

 1. facebook'ta açılmış olan muhteşem organizasyon. Aynısı Stockholm'de halka açık 2 dev mekanda düzenlenen ve Michael Jacksonun Beat It adlı şarkısında dans edilmiş buluşmanın Türkiye ayağı. Dansı öğrenmek için bugün saat 2 de Tolgahan Dans Kursu'nda ön prova eğitimi verilecektir. Gelmek isteyenler aşağıda verdiğim linklerden bize ulaşabilirler. Dersinize çalışıp da gelin lütfen :)  --- alıntı ---

  http://www.beat-it-istanbul.com

  AKMERKEZ : "BEAT IT" ! - davet linki:

  http://www.facebook.com/event.php?eid=156995376432&ref=mf

  - Her iki etkinliğe de katılabilirsiniz ! : )

  - Önemli not: Medya mensubu arkadaşlarımızdan ufak bir ricamız var. Lütfen etkinlik saati ve günü hakkında insanlara önceden bilgi vermeyelim. Bu, hem olayın ruhunu koruyabilmemiz(buluşmamıızı veya provalarımızı reklam malzemesi yapmayalım) hem de etkinlik alanında tesadüfen bulunacak insanları 'uyandırmamamız ' ( : ) ) açısından önemli.Hassasiyetiniz için teşekkürler.  TOLGA HAN DANS OKULU , prova mekanı konusunda bize ücretsiz olarak destek vermeyi kabul etmiştir. Tek şart, bu konuda ne kadar istekli olduğumuzu göstermek .Herkesi bekliyoruz!
  (Okul adresi ve krokisi, fotoğraflar bölümünde)

  Prova tarihleri:
  -11 Ekim Pazar. Saat 14'ten itibaren mekanda bizim borumuz ötüyor.
  (ek prova günleri için bizi takip edin)
  PROVA'YA KATILACAKLAR LÜTFEN 'PROVA' YAZIP BANA MSJ ATSIN. TŞK.


  Çocuk ruhlu müzikal yetenek Michael'in ölümsüzlüğünü kutlamak adına, tüm MJ severleri "Beat It" müziği ve dansıyla İstanbul'un en güzel mekanlarında buluşmaya davet ediyorum. Elalem gümbür gümbür yaptı. Biz niye yapmıyoruz?
  Görüntüleri kaydedip internet'e koyabiliriz ISTANBUL olarak.

  ÖDEV: Belirlenen tarihe kadar 'Beat It' danslarını , (eğitim videosu sayfamızda mevcut) çalışmak ya da -en önemlisi- etkinlikte bir şekilde yer almak.

  Tarih olarak 'Beat It'in piyasaya sürüldüğü orijinal tarih 14 şubat'ı önerecek ...tim . Hem böylece sevgililer günü de bir işe yarar...dı. Ancak o zamana kadar dayanabilecek miyiz? Sonuç olarak onu her zaman anabiliriz . DOLAYISIYLA;
  gün olarak PAZAR'ın daha çok insana uyması, hem de
  toparlanma ve hazırlanma süresi kazanmak için 18 Ekim deyiverdim. (tarih altta güncellenmiştir) İyi mi dedim? Hadi bakalım?
  Duruma göre aynı gün içinde 2 yerde onu anabiliriz.
  Max. 1.5. dakikalık bir dans... ve sonra hemen dağılacağız.

  Önerilere açığım!!!


  -18 EKİM '09 'da:ı HAYDARPAŞA GARI!. - Saat 16:00 -
  Gar personeline destek için teşekkür ederiz. Gar müdürüne de ! Kendisi , BEAT IT dansını yapamasa da orada temsili olarak 'kıpırdayacak'. : )

  - 24 EKİM '09'da ( Cumartesi), . AKMERKEZ Alışveriş Merkezi !
  - Saat 14:00 - (buluşma saati)

  Girişin hemen alt katında bulunan VAKKORAMA'nın önündeki göbekte buluşuyoruz ve ana sistem'den verilecek müzik ile ( ek destek de getirmeyi planlıyorlar duruma göre) hücuma geçiyoruz ! Katılım sayımız çok olursa , karıncalar gibi tüm katlara dağılacağız!...ve bunun için izin aldık bile : ) !

  --- alıntı --- Facebook etkinlik sayfası.

  (spinninaround 11.10.2009 08:00)
 2. Gittiğim ve Michael Jackson'un Beat It adlı şarkının dansını öğrendiğim muhteşem organizasyon. Bir sürü Ekşi Sözlük üyesinin de katıldığı ayrıca en az 30 kişiyle de tanıştığım çok eğlenceli bir aktivite oldu. Bu akşam da şansa düğüne gidiyorum,artık halaydan sonra Beat it yaparım * Halen katılamadıysanız üzülmeyin, ek ders yapılacaktır. Facebook'tan grup için takip ediniz. Organizatör Seda hanıma buradan sevgilerimi iletiyorum.
  (spinninaround 11.10.2009 17:28)
 3. İlk ayağı 18 Ekim Pazar saat 16'da Haydarpaşa Garı'nda gerçekleşecek olan süper buluşma. Önce saat 13'te Yoğurtçu Parkı'nda prova yapılacaktır. Gelmek isteyen arkadaşlar orada dansı öğrensinler lütfen. Ben süper Michael Jackson dansı yaparım diyenler!! Buyrun gelin sizi de görelim :)
  (spinninaround 18.10.2009 08:58)
 4. Sevgili Rea ve üniversite arkadaşlarının da beni orada şenlendirmesiyle renklenen güzel bir organizasyon oldu. Önce Yoğurtçu Parkı'nda buluşuldu. Dans hocalarımız geldiler ve bol bol prova yaptık. Bir yandan yağmur atıştırdı bir yandan da Beat Ittt!! diye mırıldanarak dans edildi! Bol bol 8 e kadar ritm sayıldı ve millet gaza geldi. Ardından saatler 3ü bulduğu vakit herkes Haydarpaşa Garı'na doğru yol aldı. Ben ve Rea ,arkadaşları bir araba doluşup ancak Natiulus'a kadar ulaştık ve saçma bir miting yüzünden arabayı orada park edip öncü kuvvetler olarak dilim dışarda koşturduk. Sonra oradaki feci kalabalığı gördüm. ardından ATV ve Show TV ekipleri ,"dans ne zaman başlayacak?" diye yanıma yaklaştıklarında adama "burda dans olmayacakki" diye cevap verişim ona felç geçirtmekten başka etki yaratmadı. *sonra bizim şaşkın kalabalık bir yandan dans iptal mi oldu diye yumurtlarken korkunç istasyon müdürünü beklediğimiz haberini aldık. bu arada sevgili japon turistler üzerimdeki Moe yazılı tshirtü görünce bir şok geçirmeden kendilerini alıkoyamadılar. Ben yine Rea ile takılırken bir de baktık ki millet pozisyon alıyor. biz de alalım dedik veee.... Beat it şarkısı başlar... O kadar büyük bir izdiham oldu ki,dansı bilen bilmeyen,kendini Michael Jackson sanan takım elbiseli teyzeden saçma emo tiplemelere kadar ipini koparan herkesin dansı suistimal etmesi ayrı bir berbatlık yarattı. velhasıl kiminin eli yanındakinin kafasına, ayağı ayağına çarptı ve sonuçta pek de istenmeyen bir koreografiyle son buldu. herkesin morali yerlerdeydi. çünkü buna neden olan bizi abluka altına alan haber ekipleri ve gereksiz insan kitlesiydi. biz herşeyi çok önceden planlasak bile bizim adi haber ekiplerimiz işin cılkını çıkartmayı yine başarmışlardı. bir de ardından bu kadar mı dans edecektiniz? diye soran Show TV haber spikerine burdan saygılarımı!!! iletir hepimizi deşifre ettiği içinde ikinci bir saygı göndermeyi kendisine bir borç bilirim! Neyse, ben biraz mola alayım derken Rea yı kaybetsem de , eve dönüş yolunda üzgün Michaelimi gördüm ve hemen yanına gidip bir miktar insana destek oldum. Bu arada dans daha bitmedi haberini aldık ve çok mutlu olmuştuk. Öğrendiğimiz üzere Adalar-Beşiktaş vapur iskelesinin önünde olacaktık ve bu gerçektende beklediğimiz andı. Bu sefer gerçek anlamda çok doğal ve başarılı bir dans elde ettik. Michael ve Jackson K da mutlu sona kavuşmanın verdiği hazla kendilerini oluşturduğumuz dans pistine atıp bizleri daha da şenlendirdiler. Herkez mutlu ayrıldı. Ben ve Rea da birbirimizi tebrik edip olay yerinden ayrıldık. Bu gece de taksimdeki MJ gecesine katılan arkadaşların da benim yerime eğlenmelerini rica ediyorum. bir sonraki buluşma,haftaya cumartesiye! Haydi MJ hayranları!! Görüşmek üzere!! Just BEAT IT!


  (spinninaround 18.10.2009 20:29)


Vampircik - 2005 - 2015

sözlük hiçbir kurumla bağlantılı olmayan birkaç kişi tarafından düşünülmüş bağımsız bir platformdur. sözlük içerisindeki yazıların tüm sorumluluğu yazarlarına aiittir. sözlük bu yazıların doğru olduğu hakkında bir teminat vermez. yazılan yazıların telifi bize ait değildir, çalınız çırpınız ama kaynak gösteriniz.

sözlük sistemi ile geliştirilmiştir.