29 ekim 2012 cumhuriyet bayramı

 1. halkı temsil ettiğini iddia ederek halkı yöneten ama kime hizmet ettiği tartışmalı zihniyetin, halka rağmen halkın kutlayacağı cumhuriyet bayramı'nı engellemeye kalkıp halktan tarihe geçecek bir ders aldığı bayram olmuştur. cumhuriyet tarihinin kapkara bir lekesidir. o leke de birilerinin suratına inen şamarın morarttığı suratlarda görülebilir.

  ben halk ve vatandaşım. sen kimsin lan?
  (hazeyame 29.10.2012 18:05)
 2. Yanlışım var ise düzeltin.
  Polis teşkilatı halkını korur,devletini korur,Cumhuriyet'i korur*.Dünyanın neresinde bayramını kutlamak,korumak isteyen insanlara polis biber gazıyla,tazyikli suyla saldırır?Ahanda burada.
  Akla mantığa uymayan sebeplerle bayram kutlamalarını iptal etmek,polis desteği(kösteği daha uygun sanırım) ile kendi kutlamalarını yapmaya çalışan halkı rahatsız etmek,zarar vermek akp hükümetinin bile yapmayacağı birşey zannederdim.Yanıldım.Bugün tarihe utanç içerisinde geçti.Bizim yüzümüzden değil,oturduğu koltuğu kötüye kullanıp adı altında yaşadıkları Cumhuriyet'i yok etmeye çalışanlar yüzünden.
  (ozanbeedle_ 29.10.2012 18:25)


Vampircik - 2005 - 2015

sözlük hiçbir kurumla bağlantılı olmayan birkaç kişi tarafından düşünülmüş bağımsız bir platformdur. sözlük içerisindeki yazıların tüm sorumluluğu yazarlarına aiittir. sözlük bu yazıların doğru olduğu hakkında bir teminat vermez. yazılan yazıların telifi bize ait değildir, çalınız çırpınız ama kaynak gösteriniz.

sözlük sistemi ile geliştirilmiştir.